Jeseník

Datum konání: 25. - 27. 06. 2010
Datum vydání: 27. 09. 2010
Zápis vytvořili: Vendik, Ivoš
Fotogalerie

Vážené dámy, Vážení pánové, poslechněte zvěst, která se stala v městě Jeseníku Léta Páně dvoutisícidesatém v měsíci červenci kdy na náměstí proběhla velká a slavná bitva na čtverci o rozměrech 10 x 10 metru. Předvoj vedený naším sličným panem Hibem , jeho sličnou panou Kikinou a jejich věrným ořem „Hjůndajka“ v doprovodu věrného hlídacího psa Ušinky , Vency, Martina a Meďoše. Předvoj uzavíralo „Micubiši“, které vedla navigace. Zklamala….

Nakonec jsme se díky dobré konstalaci hvězd jsme se dopravili do města Jeseníku a rovnou vydrancovat nejbližší krám Kaufland. Místní trubač jménem intercom si vyžádal naši ctěnou přítomnost na informacích. Ctihodní občané města byli mírně v šoku, když se za šermířskou skupinu dostavily 2 sličné děvy. Po nasměrování do ležení, jsme s našimi spolubojovníky postavili náš tábor.

Před tím než dojel zbytek vojska, nastala noc plná neřestí, alkoholu, vášně a spánku, jenž udatně bojoval s kocovinou.

V sobotu se nikomu z nás nechtělo vstávat, ale museli jsme, čekala nás bitva. Žold nám slíbili po boji, ale jídlo jsme dostali ještě předem, aspoň nějaké pozitivum. Řízek a bramborový salát na plastových talířcích bylo milé osvěžení v úděsném vedru, jen jsme s platovými příbory vypadali jak banda socek, která se pere o stín na schodech. Ale ta banda socek byla nebezpečná. Naše hrdinství a bojeschopnost se projevila v bitvě. Do posledního muže/ženy jsme všichni padli

A jak je možné, že existuje tento zápis?? Neznáte spirituální poradnu?? Duchové se vrátili do tábora a až do brzkých ranních hodin hýřili. Sbalili tábor a odjeli zpět do svých táborů.

No nebyla to skvělá akce?? .,-

DSC_0632.JPG


Přihlášení

Aktuality

PF 2020

23. 12. 2019

Hezké svátky vánoční a úspěšný rok 2020 přeje společnost Les Enfants Perdus.

Bratislava

01. 10. 2019

O víkendu 5. - 6. 10 vyjedeme zúčastnit bitvy v Bratislavě. Půjde o připomenutí bitvy, která se odehrála 14. září 1619 na břehu Dunaje pod Bratislavou. Přijďte také zažít rekonstrukci této události. Více informací je k dispozici zde.

Svatováclavské střelby

24. 09. 2019

V sobotu 28.9. proběhnou na střelnici v Sedlnici 24. Svatováclavské střelby. Akce začíná v 9:00, prezentace a přejímka zbraní již od 8:00. Přihlašovací formulář je k dispozici zde.

Starší aktuality