Sněm 2

Datum konání: 03. 10. 2020
Datum vydání: 06. 10. 2020
Zápis vytvořil: Koala
Fotogalerie

přítomni:

Ivoš

Meďoš

Venca

Jenda

Jirka Matyáš

Honza

Mirek

Eliška

1) proplácení cestovnéhonávrh aby všichni natankovali před odjezdem na akci "plnou" a znovu po návratu z akce a vyplatit podle částky na účtence, v případě, že není účtenka výpočet částky podle údajů z VT (nutno poslat kopii přední + zadní strany, kvůli kontrole SPZ, druhu a spotřeby paliva) bude vypracován dokument shrnující pravidla (Eliška) a po odsouhlasení vyvěšen na stránkách.

2) Návrh na vytvoření nového razítka přijat. Dořešit jestli jedno nebo dvě (jedno komorník, druhé korouhevní pán).

3) Úprava adresy sídla společnostnávrh na změnu adresy sídla přijatdořešit, jaká bude nová adresa, padly návrhy u Jendy Zrzečky nebo na MÚ je třeba počkat jestli Jenda bude souhlasit, případně popřemýšlet o dalších návrzích.

4) Význam lilie. Honza definoval význam na členství, následná debata o tom, jestli členství neudělovat po roce při splnění podmínek všem, změny v systému udělování nepřinesla.

5) Hlasování. O hlasování budou předem informováni členové kteří jsou mezi aktivními, případně neaktivní, ale přejí si dostávat maily (Venca připraví seznam adres, který by se měl jednou do roka aktualizovat).
Návrh pak musí být schválen většinou přítomných členů.

6) Přeřazování mezi neaktivní. Návrh přeřadit automaticky ty, kteří se 2 roky nezúčastnili akce ani tréninkůpravděpodobně bude dořešeno na příštím sněmu.

7) Návrh vytvořit skupinový mail. Venca vytvoří mail na který budou mít přístup členové rady starších + webmaster a který bude používán místo mailu langerwaffen, pro zasílání poptávek pořadateli akcí.

8) Škola šermu. Návrh, aby se někteří členové zúčastnili školy šermu. Možnost příspěvku bude prodiskutována na příštím sněmu.

9) Nábor nováčků. Návrh zkusit propagaci přes DDM (nejdřív třeba jen v Kopřivnici, v případě, že bude pokus úspěšný i jinde) možnost reklamy na FB, za poplatek bylo by dobré od nových příchozích zjistit, kde se o nás dozvěděli, pro lepší cílení náboru.


Přihlášení

Aktuality

Bílá Hora

11. 09. 2021

O víkendu 17. - 19. září vytáhneme na Prahu, zde se zúčastníme tradiční rekonstrukce bitvy na Bílé Hoře z roku 1620. Stránky akce je možno navštívit zde.

Štramberk

04. 09. 2021

O víkendu 11. a 12. září proběhne na Štramberku akce Dny evropského dědictví. Zúčastníme i my, po celou sobotu budeme na místě. Budeme k vidění při rekonstrukci bitvy o Štramberk, která proběhla před 400 lety. Přijďte si spolu s námi užít hezký víkend. více informací k programu je k dispozici na stránkách Štramberka.

Woynicz 1655, Polsko

27. 08. 2021

Podle informací od pořadatele se akce ve městě Wojnicz pro nepřízeň počasí ruší (velké a dlouhé dešťové srážky rozbahnily terén tak, že jej nelze použít).

Starší aktuality